per pagina
  • Borduurpakket Christmas Wood Stocking - Leti Stitch    leti-0948
    Borduurpakket Christmas Wood Stocking - Leti Stitch leti-0948

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 37 x 24,5 cm
    Stof: Zweigart Aida, antiek wit
    Specificaties: 16 count (6,3 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren en Madeira…

    € 46,95
  • Borduurpakket The List of Naughty and Nice - Leti Stitch    leti-0951
    Borduurpakket The List of Naughty and Nice - Leti Stitch leti-0951

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 33 x 24 cm
    Stof: Zweigart Aida, antiek wit
    Specificaties: 16 count (6,3 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren
    Aantal kleuren:…

    € 38,95
  • Borduurpakket Christmas Eve - Leti Stitch    leti-0909
    Borduurpakket Christmas Eve - Leti Stitch leti-0909

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 49 x 35 cm
    Stof: Zweigart Aida, wit
    Specificaties: 16 count (6,3 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren en Madeira…

    € 62,95
  • Borduurpakket Christmas Stocking - Leti Stitch    leti-0921
    Borduurpakket Christmas Stocking - Leti Stitch leti-0921

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 37 x 24,5 cm
    Stof: Zweigart Aida, wit
    Specificaties: 14 count (5,5 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren
    Aantal kleuren:…

    € 40,95
  • Borduurpakket Christmas Expectation - Leti Stitch    leti-0943
    Borduurpakket Christmas Expectation - Leti Stitch leti-0943

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 37 x 27 cm
    Stof: Zweigart Aida, antiek wit
    Specificaties: 16 count (6,3 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren
    Aantal kleuren:…

    € 43,95
  • Borduurpakket Christmas Wood - Leti Stitch    leti-0947
    Borduurpakket Christmas Wood - Leti Stitch leti-0947

    Merk:
    Leti Stitch

    Beschrijving: Compleet pakket met voorgesorteerde borduurgarens.
    Afmeting: 46 x 30 cm
    Stof: Zweigart Aida, antiek wit
    Specificaties: 16 count (6,3 kr/cm)
    Garen: Anchor 6-draads borduurgaren en Madeira…

    € 56,95
    61 - 66 van 66 resultaten
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bij elke order boven de € 65,00 Gratis verzending en een verrassing.

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.

Nieuwsbrief

Blijf elke maand op de hoogte van de laatste nieuwtjes.
Aanmelden
© 2015 - 2026 Gerrie's Naaiatelier | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel